Biz Kimiz?

İLTERLAND
Reklamcılık ve Dijital Pazarlama

İstanbul, Şişli’deki ofisinde faaliyet başlayan İlterland, kısa zamanda Türkiye’de bir çok kurum ve firmanın web sitesi, e-ticaret sitesi ihtiyaçlarını, dijital pazarlama faaliyetleri ile birlikte tek bir çatı altında kurmayı başarmıştır.

Ayrıca arama motoru pazarlaması ve arama ağı reklamcılığı gibi tüm SEO & SEM çalışmaları sayesinde markaların dijital ortamdaki konumunu güçlü bir duruma getirmektedir.

Sosyal medya tasarım  ve hedef kitle odaklı profesyonel reklam çalışmaları ile iş ortaklarının tanıtım faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Video tasarım desteği ile reklam, tanıtım, animasyon filmleri ve video klip çekimleri profesyonel bir ekip tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Kurumsal iletişim süreci çerçevesinde marka ve imaj oluşturarak, medya ve tüketici ilişkilerini başarılı bir şekilde koordine etmektedir.

Dijital müzik dağıtım  kanalları  ile  sanatçıların Spotify, Amazon Music ve YouTube Music gibi yasal  platformlara servis hizmetlerini sunmaktadır.

Influencer marketing çalışmaları sayesinde markaların istediği noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmasını kolaylaştırmaktadır.

Kurucu Hakkında

01
İnternet

Firmanız için web sitesi ve e-ticaret sitesi tasarımları

02
Dijital Pazarlama

Firmanız için dijital pazarlama ve sosyal medya hizmetleri

03
Kurumsal İletişim

Firmanız için 360 derece kurumsal iletişim faaliyetleri

Neden Biz?

Tüm Dijital
Süreçlerinizde Yanınızdayız.

360 derece reklam hizmetimiz ve profesyonel ekibimizle; tüm dijital iletişim süreçlerinizde, tek bir çatı altında yanınızdayız.
Marka Bilinirliğimiz 70%
Teknik Bilgimiz 80%
Şeffaflığımız 100%